قوانین

1.    در هنگام دریافت کالا و محصول خریداری شده از مامور شرکت حمل و نقل مربوطه حتما به سالم بود بسته بندی و سلامت بسته بندی حتما دقت نمایید .
2.    حتما قبل از باز کردن بسته بندی اصلی محصول دریافت شده ، مشخصات آن را با مشخصات درج شده بر روی محصول مطابقت بدهید . در صورت داشتن مغایرت با محصول مد نظر از باز کردن آن خودداری کنید .
شرایط مرجوعی کالاها :
1.    مرجوعی کالاها شامل دسته خوردنی و آشامیدنی نمی باشد مگر در صورتی که محصول غیر قابل مصرف باشد ، فاسد و یا از تاریخ انقضاء آن محصول گذشته باشد .
2.    محصول دریافت شده با محصول سفارش داده شده یکسان نباشد .
3.    محصولاتی که به صورت وکیوم و بسته بندی شده فروخته می شوند در صورتی که محصول دارای مشکل فنی و ظاهری و بسته به نوع محصول شامل مرجوعی می باشد .
4.    هزینه عودت محصول به عهده مشتری می باشد .
5.    کالای خریداری شده از نظر ظاهر فیزیکی و مشخصات کالا با مشخصات ثبت شده در سایت مطابقت نداشته باشد .
6.    اگر از خرید خود ( غیر از موارد ذکر شده  ) منصرف شده اید حتما حداکثر تا 24 ساعت بعد از خرید با پشتیبانی کالانامی تماس حاصل نمایید و در صورتی که کالا و یا محصول خریداری شده شامل جعبه و ... می باشد آن را دور نیاندازید و همچنین اگر کالا وکیوم شده باشد به هیچ عنوان آن را از حالت وکیوم خارج نکنید .
شرایط استفاده از گارانتی :
•    کارت گارانتی مربوط به کالاهای دیجیتالی و هر نوع کالای اصلی که توسط فروشگاه و برند مربوط به کالا همراه آن ارائه می شود .
•    اصل کارت گارانتی شامل تاریخ خرید و مدت اعتبار گارانتی ، مشخصات و شماره سریال به همراه جعبه و متعلقات آن توسط مشتری به فروشنده ارسال می شود و هزینه ارسال به عهده مشتری است .
•    شرایط گارانتی ، همان شرایطی است که در کارت گارانتی بسته به نوع کالا درج گردیده است .
•    گارانتی شامل محصولات اصل می باشد .
•    حتما یک هفته قبل از اتمام زمان گارانتی کالا را جهت بررسی و استفاده از گارانتی ارسال نمایید .

ضمانت اصل‌بودن کالا
۷ روز ضمانت بازگشت
پرداخت در محل
پشتیبانی ۲۴ ساعته
تحویل اکسپرس
شرکت نیکان تجارت نوین رسپینا با نام تجاری کالانامی Kalanami به شماره ثبت 16272 در سال 99 با هدف بهبود وضعیت کسب و کارهای فروشگاه محور تاسیس گردید و به عنوان اولین سایت فروشگاه محور حرفه ای کار خود را بر پایه تلفن همراه و وب راه اندازی نمود . بدون هیچ دغدغه و تنها با چند کلیک فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید و بی نیاز از صرف هزینه و زمان زیاد ، بر روی ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان در کمترین زمان تمرکز کنید .
شماره تماس
آدرس ایمیل info@kalanami.com
کالانامی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi