درباره ما

در بازار مبادله کالا، فروشندگان و خریداران دو رکن اساسی به شمار می روند . بسیاری از تأمین‌کنندگان و فروشندگان کالا با وجود هزینه‌های بالای تبلیغات ، بازاریابی و توزیع به موقعیت‌های فروش مناسبی دسترسی ندارند ؛ فضایی که چه تأمین‌کنندگان بزرگ و مشهور و چه تأمین‌کنندگان کوچک و کمتر شناخته ‌شده ، در آن گرفتار هستند . از طرف دیگر خریداران با عدم دسترسی به طیف وسیع کالاهای مورد نیازشان در سراسر کشور و همچنین با گستره ای از فروشگاه های آنلاین معتبر و غیر معتبر مواجه گردیده اند .

فروشگاه اینترنتی کالانامی

شرکت نیکان تجارت نوین رسپینا با نام تجاری کالانامی Kalanami به شماره ثبت 16272 در سال 99 با هدف بهبود وضعیت کسب و کارهای فروشگاه محور تاسیس گردید و به عنوان اولین سایت فروشگاه محور حرفه ای کار خود را بر پایه تلفن همراه و وب راه اندازی نمود .

کالانامی به مانند یک مجتمع تجاری بزرگ ، کلیه فروشگاه های کوچک و بزرگ را گردهم آورده است تا کاربران بتوانند با مقایسه قیمت ها و کیفیت محصولات ، بهترین انتخاب را در کمترین زمان ممکن داشته باشند.
 هر فروشگاه می تواند به راحتی در سایت فروشگاهی کالانامی با نام و برند خود ثبت و محصولات را عرضه نماید . کالانامی فروشنده ی هیچ کالایی نمی باشد و تنها واسطی امن میان فروشندگان و خریداران است
.

کالانامی مفتخر است با ایجاد بستر تبلیغات و فروش اینترنتی و ارسال کالا به مشتریان به عنوان یک تسهیلگر فروش برای فروشگاه ها نقش آفرینی می نماید .

بدون هیچ دغدغه و تنها با چند کلیک فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید و بی نیاز از صرف هزینه و زمان زیاد ، بر روی ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان در کمترین زمان تمرکز کنید .

ضمانت اصل‌بودن کالا
۷ روز ضمانت بازگشت
پرداخت در محل
پشتیبانی ۲۴ ساعته
تحویل اکسپرس
شرکت نیکان تجارت نوین رسپینا با نام تجاری کالانامی Kalanami به شماره ثبت 16272 در سال 99 با هدف بهبود وضعیت کسب و کارهای فروشگاه محور تاسیس گردید و به عنوان اولین سایت فروشگاه محور حرفه ای کار خود را بر پایه تلفن همراه و وب راه اندازی نمود . بدون هیچ دغدغه و تنها با چند کلیک فروشگاه آنلاین خود را داشته باشید و بی نیاز از صرف هزینه و زمان زیاد ، بر روی ارائه محصولات باکیفیت به مشتریان در کمترین زمان تمرکز کنید .
شماره تماس
آدرس ایمیل info@kalanami.com
کالانامی را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
logo-samandehi